it’s freezing…

freeBrrrr… Dnes bolo naozaj mrazivo! Ale tak krásne, že nás to slnko vytiahlo na dlhú poobednú prechádzku. Ja som na seba rýchlo hodila obľúbený rolák po mamine,  najteplejšiu žltú parku, uashmamu v rovnakej farbe a pruhovaný šál, ktorý nosím hádam nonstop odkedy mi prišiel. Nedeľnú pohodičku dotváral už  len strapatý účes, žiaden make-up, veľké okuliare, zmrznuté prsty na rukách a stádo labutí v pozadí. Takéto zimné prechádzky majú svoje čaro, nemyslíte?OLYMPUS DIGITAL CAMERAfree2OLYMPUS DIGITAL CAMERA               parkaShein /  scarf-Vero Moda via Zoot  / paper bagUashmama / sweater-my mum’s                                                        jeans – second-hand / shoes-F&F / sunglasses-Koton

Čo hovoríte na môj outfit do mrazivých dní? A akú ste mali nedeľu vy?

P.s: Ak ste ešte nepostrehli moju kolekciu plnú rozkošností, máte posledné 2 dni!

                

Advertisement

7 thoughts on “it’s freezing…

  1. ahoj:) krásny outfit a najviac ma zaujala bundička:). Pamätám si, že kedysi si mala dilemu a nevedela si sa rozhodnúť medzi farbami, myslím že toto je supiš voľba:) len by ma zaujimalo odkial je bundička lebo nemožem ten príspevok už nájsť ani tu v popise nieje:/. Veľmi ďakujem za odpoved:)

    Like

  2. Rebeka, si skvelá! :) síce som na tvoj blog natrafila len nedávno, nejako sa neviem od neho odrthnúť. Všetky tie fantastické recepty a úžasné outfity. Všetko krásne, roztomilé, štýlové a naozaj inšpirujúce :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s