summer vacation giveaway

Balím si kufor, hľadám spodný diel plaviek a rozmýšľam čo nesmiem zabudnúť, pretože dnes večer odchádzam na dovolenku. A to je ten najlepší čas na ďalšiu giveaway pre vás! Tentokrát sa bude niesť v dovolenkovom duchu, takže sa tešte na plavky, šaty, slnečné okuliare a ďalšie letné záležitosti. Víťaz si bude môcť vybrať akékoľvek 2 veci odtiaľto. Podmienkou ale je, že to musia byť rozličné typy oblečenia. Takže si môžete vybrať plavky+šaty, okuliare+plavky, šaty+okuliare atď, len nie 2x plavky či 2x šaty, chápete :)
A čo pre to musíte urobiť?
1. Sledujte môj blog (cez google friend connect v pravom stĺpci alebo cez Bloglovin)
2. Zaregistrujte sa na Sheinside. A ak tam už náhodou ste, máte to o to jednoduchšie.
3. Lajknite stránku Sheinside a tiež môj blog na Facebooku.
4. Do komentára mi napíšte mejl, s ktorým ste sa na stránke registrovali (a môžete k nemu pridať aj odkazy na veci, ktoré by ste si v prípade výhry vybrali, som zvedavá!)
5. Držte si palce a odrátavajte dni do 19. júla kedy vyhlásim víťaza.
Mimochodom, na fotke sú moji favoriti: biele šaty, plavky s mašličkou (tie nutne potrebujem!), modré šaty s volánom, jednoduché čierne plavky a čierno-biele šaty s výstrihom na chrbte. Čo hovoríte na môj výber?
Majte sa tu pekne, ja sa v priebehu týždňa ešte určite ozvem! A nezabudnite ma sledovať na instagrame ;)
Advertisement

59 thoughts on “summer vacation giveaway

  1. Dobré ráno,

            Hľadáte podnikateľský úver, osobný úver, pôžičku na bývanie, pôžičku na auto, študentský úver, konsolidačný úver, nezabezpečený úver, rizikový kapitál atď. … Dostali ste zamietnutý úver od banky alebo inštitúcie iných finančných inštitúcií z jedného alebo viacerých dôvodov. Ste na správnom mieste Vaše úverové riešenia! Som súkromný veriteľ, poskytujem pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom za nízku a dostupnú úrokovú sadzbu 3%. Kontaktujte nás e-mailom: worldfunds944@gmail.com

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s