Oasap june giveaway!

Sľúbila som giveaway a keďže sa sľuby majú plniť, už je to tu! Tentokrát sa bude súťažiť o 2 x 25 dolárov na útratu u Oasap-ovcov a môžem vám povedať, že si tam určite niečo vyberiete. Hlavnou témou tejto giveaway by mali byť šaty, a preto som do koláže poskladala pár najhorúcejších adeptov, po ktorých momentálne poškuľujem a rozmýšľam bez ktorého z nich toto leto určite neprežijem. Tak ktoré? Tie geometricko-tropické, alebo žlto-modré indiánske? Budem rada ak mi poradíte, prípadne ak mi prezradíte čo by ste si tam vybrali za tých 25 doláčov vy!
A čo všetko pre to vlastne musíte urobiť?
Je to jednoduché!
1. Stačí iba sledovať môj blog (v pravom stĺpci cez google friend connect), lajkovať ho na fejsbúku a prípadne stalkovať aj na instagrame (čo už dúfam všetci dááávno spĺňate, či?)
2. A do komentára mi napísať e-mail, ktorým ste zaregistrovaní na Oasap-e (a ak ešte nie ste, tak to rýchlo napravte! trvá to iba pár sekúnd.)

Ak si chcete zvýšiť šance, tak zdieľajte tento príspevok na svojom facebooku či blogu a potom vám nezostáva už nič iné ako si držať palce a dúfať, že 21.6 sa šťastie usmeje práve na vás a budete jedným z  dvoch výhercov!

Veľa šťastia!

Advertisement

71 thoughts on “Oasap june giveaway!

  1. tie tropické šaty sú top! ale kľudne by som si zobrala aj ten top s ananásom :) ak by som vyhrala (samozrejme, urobila by si ma veľmi šťastnou, pretože by to bola jedna z mála vecí čo by som vyhrala :)) by som si vybrala toto http://www.oasap.com/cardigans/29465-geometry-graphic-batwing-cardigan.html (typ tohto svetra mám doma už 3 krát ale je to tak boží a pohodlné, že ho neviem nabažiť :)) alebo http://www.oasap.com/cardigans/31487-letters-print-v-neck-cardigan.html (love at first sight) :)
    vrablova.renata@gmail.com

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s