4 WAYS TO WEAR: striped top

1. tričko-Gina Tricot(second-hand) / džínsy-Next / balerínky, kabelka-H&M / náhrdelník-Lindex

Ahojte! Ak ma sledujete už dlhšie (a napríklad aj na instagrame), určite viete, že takéto poukladané outfity, to je moje! Tu sú napríklad nejaké spred dvoch rokov, a tuto už aktuálnejšia verzia. A keďže ma vymýšľanie a následné fotenie rôznych kombinácií baví čoraz viac, rozhodla som sa, že tu sem-tam okrem new-in článkov (kde som doteraz zvykla používať podobné fotky) pribudne aj úplne nová ´rubrika´ 4 ways to wear, kde vám (ako názov napovedá) ukážem 4 rôzne kombinácie vybraného kúsku oblečenia. Podľa mňa totiž nie je umenie kombinovať stále nové a nové veci, ale práve naopak-vedieť z toho čo už máme v šatníku vyčarovať vždy niečo nové. Začala som s úplnou klasikou-pruhovaným tričkom. Ak ste čítali článok o mojom vzťahu k rôznym vzorom, určite viete, že prúžky sú moja srdcovka. Naozaj. Najradšej by som v nich chodila stále. Pokojne od hlavy až po päty. Ale ak by som si už mala vybrať iba jeden pruhovaný kúsok, bolo by to tričko, to je jasné! Univerzálnejšiu vec snáď ani nepoznám. Mám pocit, že ak si ho oblečiem (skoro) ku všetkému, nikdy nešliapnem vedľa. Zaručene ma zachráni vždy keď neviem čo na seba. Nosím ho napríklad len tak k ležérne vyhrnutým džínsom, ako aj k elegantnejšej sukni a stále vyzerá skvele, nemyslíte? A keď ho chcem trošku ozvláštniť, jednoducho pridám výrazný náhrdelník alebo výraznú kabelku- et voilá! Hneď je celý outfit o úroveň vyššie. Tiež máte nejaké takéto triky?
2. tričko-Gina Tricot(second-hand) / sukňa-FRS / bunda-VJ-style / okuliare-Oasap / balerínky-H&M

3. tričko-Gina Tricot(second-hand) / nohavice-Pieces / kabelka-NewLook / topánky-Olivia Shoes / náhrdelník-H&M

4. tričko-Gina Tricot(second-hand) / sukňa-NewLook(second-hand) / balerínky, opasok, okuliare-H&M

Prezraďte s čím pruhované tričko najradšej nosíte vy! A ktorá z mojich kombinácií sa vám najviac páči? Mimochodom, ak máte nápad na kúsok, ktorý by ste chceli v takomto článku vidieť nabudúce, sem s ním!

P.S: Ak by vás to náhodou zaujímalo, tak dnes som mala na sebe tú prvú kombináciu a cítila som sa úplne jarne!
Advertisement

14 thoughts on “4 WAYS TO WEAR: striped top

  1. super inspirace! mám problém nakombinovat 1 věc do různých outfitů, jsem ráda, že tato rubrika bude pravidelná! :-)

    Like

  2. Skvělý článek a skvělý styl ;) Všechny kombinace nádherné!
    Dalším tématem pro 4 ways to wear by mohl být třeba trench coat – na jaře základní kousek. Zajímalo by mě, jak ho nosíš ty :)
    R.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s