polka dots & bows

 Tak a je to tu! V balerínkach, trenčkote a mašličkových šatách vítam jar. Tiež ju už cítite vo vzduchu? A nebojte, mala som aj sveter ;) Každopádne sa už neviem dočkať ako pomaly vytiahnem všetky svoje obľúbené jarné kúsky a budem ich kombinovať s tými novými. Napríklad s touto žltou kabelkou, ktorá skvele oživí každý nudný outfit. Bodkované silonky detto a o kombinácii oboch ani nehovorím. Baví ma! Čo na ňu hovoríte? A čo budete túto jar nosiť vy? Máte už vyhliadnuté nejaké must-have kúsky, ktoré akútne potrebujete? Prezraďte!
 šaty-Oasap / trenčkot (Zara Kids)-second-hand / silonky-F&F / kabelka-VJ-style / balerínky-H&M
Advertisement

23 thoughts on “polka dots & bows

  1. zdá se mi to, nebo máš na té první fotce trochu natupírované vlasy? Jinak outfit krásný jako vždy, já už dneska vyrazila v kabátku a sukni, ale s tlustými punčochami a i tak mi byla docela zima – na Liberecku totiž fouká vítr …

    Like

  2. čosiiiii….natupírované som nemala asi v živote :) to ten vietor, ktorý si s nimi urobil čo chcel ;) a ďakujem! tiež tu ešte trošku fúka a mala som to na sebe iba chvíľku (z čoho väčšinu času som bola vnútri), takže som nezmrzla ;)

    Like

  3. ale ja som už neodolala! aj keď je pravda, že na celodenné chodenie po vonku by to ešte určite nebolo! ja som v ten deň bola väčšinu času vnútri, tak sa to dalo ;) a ďakujeeem!

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s