which print is your favourite?

bow print dressbirds print dress / chevron blouse / polka dot blouse / hearts print blouse / striped pants

Nosíte vzorované oblečenie? A máte nejaký obľúbený vzor? Ja keď som si včera večer prechádzala stránky s oblečením a chcela si niečo vybrať, zistila som, že sa podvedome zameriavam predovšetkým na tieto potlače: 
1.PRUHY-tie sú úplná klasika a ja by som v nich mohla chodiť aj každý deň, celý deň. Fakt! Ak by som si mala vybrať vzor, v ktorom chcem prežiť zvyšok života, boli by to jednoznačne prúžky(len nie tie na väzenskom odeve)
2.BODKY-po pruhovaných veciach, hneď druhý vzor, ktorý obľubujem, a to  hlavne na šatách a doplnkoch.
3.SRDIEČKA-ešte o niečo rozkošnejšie ako bodky a vy viete, že rozkošnosť môžem, takže srdiečka u mňa momentálne vedú. Po dvoch košeliach, ktoré sa mi už usadili v šatníku teraz pokukujem po ďalšej…
4.MAŠLIČKY-ak ma sledujete už nejaký ten čas, určite viete, že ja a mašle to je čistá láska. Naozaj! Vo vlasoch by som ich nosila skoro ku všetkému. A keď som uvidela tieto mašličkové šaty, zamilovala som sa na prvý pohľad. Stoj čo stoj musia byť moje!
5.VTÁČIKY-vtáčiky a iné zvieracie potlače (a to teraz nemyslím zebrie či leopardie legíny…pozor na to!) tiež môžem a myslím, že tieto čierno-biele šaty by my pristali. Čo vy na to?
6.CIK-CAK-tento vzor obzerám už nejaký ten čas a veľmi sa mi páči. Príde mi ako taká sviežejšia obmena pruhov. Ešte s ním nič nevlastním, no to sa musí zmeniť. Vysnívala som si také šaty, tak dúfam, že ich raz niekde objavím.
Čo vy a tieto vzory? Ktorý z nich sa Vám najviac páči? A ktorú vec z koláže si mám podľa Vás vybrať? Ktorá sa mi najviac hodí?
Do you wear printed clothes? And  do you have any favourite pattern? Yesterday, while I was browsing clothing stores choosing what to buy, I realised I was looking mostly at these patterns:

1.STRIPES-this pattern is the most classy one and I could wear it all day everyday. Really! If I should choose a pattern to live the rest of my life in, that would definitely be stripes (but of course not those that prisoners wear)
2.POLKA DOTS-right after stripes, this is my second favourite pattern. I love it and I lote it even more if it´s on dresses or accessories.
3.HEARTS-even more cute than polka dots and you know that I love everything that´s cute. So hearts are really hot in my closet right now. And after two blouses I already own, I´m craving another one…
4.BOWS-if you´re following me for quite a while, you MUST know that me plus bows equals pure love. Really! I could always wear them in my hair. And when I saw these bow print dress, I´ve immediately fallen in love. I need them!
5.BIRDS-birds together with other cute animal patterns (which doesn´t mean zebra or leopard leggins!) are one of my favourite too. And I think those black and white dress would suit me. What would you say?
6.CHEVRON-a pattern I´ve been thinking about a lot. I really like it, and to me it seems like a more fresh version of stripes. I don´t own anything with chevron pattern yet, but this really needs to be changed!

What about you and these patterns? Which one do you like the most? And which piece from the collage should I choose? Which one would suit me?

everything-Sheinside
Advertisement

6 thoughts on “which print is your favourite?

  1. pruhy áno – ale konkrétne tieto bielo čierne nohavice sa mi nikdy nepáčili a prídu mi šašovské. Celkovo tie bielo čierne pruhy ma velmi nechytaju.
    srdiečka nie, vtáčiky tiež nie, asi najviac by som si vybrala bodky a mašličky.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s