malý mix posledných dní | 4

nedeľný krtinec / kapkejková láska / mini Pavlova s malinami / kúsok tohto sladkého outfitu
Mám pocit, že november ubehol príliš rýchlo. Naozaj sa už iba 17-krát vyspím a budú Vianoce? To aby som si začala k písaniu všetkých tých semináriek púšťať koledy! Každopádne to bol skvelý mesiac plný výletov. Viedeň sme stihli ešte bez vianočného šialenstva, no to si nás počkalo aspoň v Primarku. Objavila som tam ale tú najkrajšiu kapkejkáreň (takú raz budem mať aj ja ) a výstava Luciana Freuda ma tiež dostala. Trvá do januára (takže to pokojne dáte aj popri vianočných trhoch) a určite stojí za to! Ďalší víkend sme strávili ničnerobením v Oponiciach. Iba hory dobrého jedla, wellness a slnečné prechádzky v parku. Návrat do reality bol po týchto flákačských dňoch dosť náročný, ale zvládli sme to. Okrem toho všetkého som tento mesiac aj celkom intenzívne piekla. Napríklad tematické eat me cupcakes na párty do krajiny zázrakov, čokoládovo-banánovú nedeľnú tortičku či kapkjeky plné lásky na ďalšiu párty. A viete čo mi ešte urobilo v poslednom čase radosť? Oranžová obálka so skvelými polaroidmi z Printic, ktorá prišla bleskovo po objednaní. A pre veľký úspech som si včera objednala ďalšiu, tak sa na ňu teším. Jedna fotka vychádza tuším nejakých 79 centov, poštovné je zadarmo a môžete to poslať aj ako darček na adresu niekomu inému. Super nápad, nemyslíte? Vyskúšate? Ďalšia vec, ktorou som urobila radosť sama sebe boli tieto vínové čižmičky (ktoré ste už mohli vidiet v tomto outifte) a tiež taký menší nákup v Tescu, kde som si okrem jedla kúpila aj tú najrozkošnejšiu čiapku či výbavu tmavých rúžov. A včera ma tiež veľmi potešil môj Mikuláš, ktorý mi okrem sladkostí nadelil aj tú najkrajšiu vianočnú kvetinku a ponožky. 
taký menší new-in (čiapka a sveter-F&F,topánky-designshoes,rúže-Catrice) / oranžová obálka z Printic / kapkejková inštalácia / mikulášsky balíček 
flákačský víkend v kaštieli v Oponiciach / trojchodové raňajky / skvelé raňajky podruhé / obľúbené silonky
spomínaná kapkejkáreň / skvelá podlaha v galérii / videli sme obraz za 33 miliónov dolárov / najlepšia sváča 
 
Aký ste mali mesiac  vy? Ktorá fotka z môjho mixu sa Vám najviac páči? A už máte vianočnú náladu?
P.S: Ak chcete tieto fakty sledovať v reálnom čase, tak kuknite na môj instagram.
P.P.S: A ak ste si náhodou nevšimli, tak vyhlásenie giveaway je tu.
Majte pekný víkend!!
Advertisement

11 thoughts on “malý mix posledných dní | 4

  1. Najviac ma zaujali Oponice. Určite raz musím vyskúšať :) V Oponiciach sme boli na hrade, ale v kaštieli ešte nie. Bude aj nejaký článok? Teda aspoň nejaké fotos ako to tam vyzerá? :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s