AUTUMN ESSENTIALS

 srdiečková blúzka, čierne topánky-VJ-style / ombré džínsy-Chicnova 

Včera som sa ešte promenádovala v letných šatách a dnes mrznem v svetri a kabáte. Aj taký je september, no nič sa nedá robiť, pretože prišlo typické jesenné počasie v zložení dážď, vietor, zima. Brrr. A presne na takúto klímu je potrebné vyzbrojiť aj šatník. V tom mojom sa už teda pomaly zjesenieva. Pýtate sa ako? Najdôležitejším kúskom na nastávajúcu sezónu sú pre mňa jednoznačne topánky. Vždy mi robilo problém nájsť nejaké pekné/teplé/nepremokavé/nie-príliš-drahé, no tento rok som sa vybavila s predstihom (až som na seba normálne pyšná)! Tie čierne chelsea boots boli láska na prvý pohľad a zlatý detail na päte moje rozhodnutie zaklincoval. Úplne ich vidím…budú skvelé k šatám aj džínsom. A keď už sme pri tých džínsoch a trend ombré vlasov ma obchádza, mám ho aspoň na nich. Ďalším (doslova) zamilovaným  kúskom je aj vínová košeľa so srdiečkami. Skoro ako tá od Burberry! Tiež pomaly chystám a vyťahujem zásobu siloniek, nech si s nimi ešte užijem letné šaty v jesennej verzii. No ani v nej mi nesmú chýbať slnečné okuliare. A čo vaše jesenné kúsky? Ste už vyzbrojené?
okuliare-Calliope (za 99 centov, yay!!) / šaty-secondhand / silonky, opasok, hnedé čižmičky-netuším

Čo poviete na môj výber? A tiež prezraďte bez čoho sa na jeseň nezaobídete vy!
Advertisement

11 thoughts on “AUTUMN ESSENTIALS

  1. Ja si ešte nepripúšťam, že sa leto končí. Ešte nemám vôbec nič, nič, nič. Ani topánky, ani oblečenie, nič :( Ja dúfam, že sa to počasie umúdri a leto nás nikdy neopustí. :D
    Tie hnedé topánky sa mi páčia. V čiernej by som ich brala.

    Like

  2. pravda, ze ja som na ne mala zlavu..tiez by som si ich za tych 35e nekupila…no ked prisli bola som velmi milo prekvapena! vyzeraju naozaj kvalitne urobene, tak uvidime ako budu vyzerat casom!

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s