CROCHET…

Na nejaké háčkované šaty som mala zálusk odkedy som v nich kedysi dávno videla Mariannan (tu alebo aj tu), no stále nie a nie nájsť tie pravé. Väčšinou boli všetky dostupné nepekné, zle sediace alebo (v drvivej väčšine prípadov) podľa mňa celkom predražené. Lov na ne som už aj skoro vzdala, keď mi tu zrazu v Prahe vo výpredajovom kútiku padli do oka tieto (zazrieť ste ich mohli už medzi mojimi pražskými úlovkami)!! Jediné, opustené, posledné v mojej veľkosti a za asi desatinovú cenu tej pôvodnej. Trikrát hurá! A myslím si, že budú vyzerať super aj na jeseň s kotníkovými čižmičkami a koženou bundičkou či olivovozelenou parkou, čo poviete?
šaty-TallyWeijl / bundička-secondhand / topánky-NY / kabelka(ktorú ani nevidíte)-Orsay
Advertisement

16 thoughts on “CROCHET…

 1. ahoj , chcela by som sa ťa spýtať tie šaty čo máš z TallyWeijl tak by mali byť ešte aktuálne v predajni či ich už máš dávno?? a aj tie sandále by mali byť ešte v obchode?? :) :) Dík za odpoveď….

  Like

 2. šaty aj sandále som kupovala spolu už asi pred mesiacom v absolútnom výpredaji, takže pochybujem,že ešte niekde budú..no skús nakúknuť do výpredajových kútikov a možno ešte niekde nejaké zabudnuté čakajú.

  Like

 3. ďakujem!! a práveže aj mne sa páčia viac ako tie mariannine, hlavne ten strih, tak sa z nich vytešujem o stošesť! verím, že aj ty nájdeš tie pravé ;)

  Like

 4. tieto sú maminine a asi po troch obutiach museli ísť k botníkovi, pretože sa im stalo presne to isté čo tebe! ešteže ich kúpila vo výpredaji za asi 5e..viac by som za ne ani nedala!

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s