FLATFORMS…

 Dlho som nevedela aký postoj k takýmto topánkam s hrubou podrážkou zaujať, no akonáhle som uvidela tieto ružové sandálky (v obrovskej zľave), bolo rozhodnuté! A viete čo? Sú super pohodlné, mám v nich o pár centimetrov viac a skvele ladia s touto ružovou taškou, ktorú už poznáte (tá ružová farba ma na doplnkoch očividne baví). Viem, že ladenie topánky-kabelka sa už veľmi nenosí, no ja to (v rámci svojich šatníkových možností) stále rada praktikujem. A čo vy? Páčia sa vám tieto topánky? A zvyknete ladiť topánky s kabelkou?
 vtáčikový top-Sammydress / džínsy-secondhand / topánky-Tally Wejl / kabelka-VJ-style / okuliare-Oasap
P.S: Giveaway aj výpredaj šatníka sú stále v plnom prúde!
Advertisement

20 thoughts on “FLATFORMS…

 1. vyzeras absolutne super. mna kamoska od flatforms odhovorila, ze ta podrazka vyzera ako pre stare damy. a teraz si hovorim, ze ja krava! perfektne su

  Like

 2. Je zvláštne ako človeka ovplyvnia okolnosti – blog & zľavy. Myslím, že tie topánky sú extrém a ja osobne by som si ich nikdy neobula. Možno ak k jednofarebnému outfitu, neviem. A čo sa týka ladenia kabelky a topánok, tak som old school typ ako ty, takže vždy ladím a milujem to!!! Inak vyzeráš dobre, neber moju “kritiku” v zlom :)

  http://www.glitteringdreams.com

  Like

 3. Takéto boty nemusím, ale mám :D Veď za tie prachy no nekúp to. Kedysi som ich nosila dosť. Mala som podobné, ale asi vyššie v čiernej. Ale teraz mi jedny úplne stačia. Tebe však pristanú. Neverím. Vyzerá to fakt dosť dobre. Aj tá kabelka, aj tie boty k nej, aj ten celý outfit. :)

  Like

 4. Mě ladění kabelky a bot do stejné barvy prostě bije do očí a přijde mi to příliš vyšperkované..ale s tvým outfitem to vypadá v celku dobře :), je jednoduchý takže to není tak do nebe volající :D :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s