PRAGUE DIARY I.

Ahojte! Kto ma sleduje na instagrame či na fejsbúku už určite vie, že som bola na víkend v Prahe, a tak teraz prinášam menšie zhrnutie tohto výletu. V piatok ráno sme teda nasadli na žltý autobus a pred obedom sme už boli na mieste. Bývali sme priamo v centre, takže sme skoro všade chodili pešo (a že sme sa teda nachodili …až tak, že som si po druhom dni necítila/respektíve cítila až príliš nohy). Po príchode a ubytovaní sme sa vybrali na hrad pozrieť si výstavu Marilyn. Tá naozaj stojí za to a ak ste tam ešte neboli, určite vám ju odporúčam! Všetky tie fotky/obrazy/zaujímavosti/ukážky filmov/topánky/šaty sa skvelo dopĺňajú a dovolia vám nakuknúť do jej života. Po výstave sme sa išli schladiť na šlapadlo (nabudúce chcem to s labuťou!), odtiaľ ku Světozorovi na tú najlepšiu zmrzlinu a aby sme nemali málo chodenia, tak sme si to po večeri ešte vyšlapali na Petřín. Ale ten  krásny výhľad pri západe slnka a po zotmení  (až na to množstvo komárov pri ceste dolu) za to naozaj stál!
 šaty-AX Paris / kabelka-House / okuliare-Oasap
Advertisement

14 thoughts on “PRAGUE DIARY I.

  1. Ahoj :) toto bude trochu na dlhšie a začnem hneď od začiatku. Dúfam, že si to prečítaš!!! (: Už veeeľmi dlho sledujem tvoj blog a čím deň alebo respektívne, keď dáš niečo nové sa mi páči viac. Prvykrát som sa rozhodla niečo takto komentovať a to práve tebe. Asi najmä pre tieto posledné fotky :) Praha je krásne miesto má v sebe niečo, čo ani neviem opísať a tuším, že to sama vieš. Ja osobne som tam bola niekoľkokrát a od semptembra tam idem študovať, tým sa mi splnil jeden z mojich snov. Píšem ti, lebo sa potrebujem trochu “vyrozprávať” ;) Veľmi sa mi páči tvoj spôsob obliekania, vyzeráš tak zdravo a ktomu smeruje moja otázka :D Ako sa stravuješ alebo poprípade aký je tvoj harmonogram na deň? Dúfam, že to nie je príliš osobné a neurazíš sa nato alebo si nepomyslíš, čo to vlastne od teba chcem :) Ale už o tom, že píšeš blog svedčí, že sa delíš s nami ostatnými o svoj život aj, keď nie o “do hĺbky”. Sú prázdniny a kde tu sa občas vyskytne aj deň, keď nie je čo robiť a človek sa začína nudiť. Ako to riešiš ty? :) Toto by bolo zatiaľ všetko. Ďakujem :) Ak sa ti to nebude pozdávať, tak neodpisuj alebo ti pošlem email :) A potrebovala by som v hocičom poradiť. Niežeby mi nemal, kto len ja som zložitý človek a ten, kto ma nepozná to niekedy pochopí lepšie :D Nechcela som byť anonym, ale nejak mi to nejde :)

    Like

  2. supeeer fotky, Marilyn poza najviac:-D ale necudujem sa tvojej bolesti noh, v tych plochych sandalkach, kde nie je ani trochu vyformovana podrazka to musel byt zabijak!

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s