KeepCup matchings

Kombinácia oranžovej a ružovej ma baví už dlho, a tak keď prišlo na rozhodovanie o tom, ktorý KeepCup si zadovážiť, mala som od začiatku jasného favorita. A poviem vám, že to sa mi pri mojej nerozhodnosti naozaj nestáva často. Síce som miestami váhala aj nad iným dizajnom (inak by som to nebola ja), no tieto hravé farby rozhodli a môj pohárik už je konečne doma! Od včera (kedy sme sa láskyplne privítali) som ho teda už stihla trilión krát pohladkať, raz trochu vyliať, všetkým nadšene poukazovať, no najmä som si z neho vychutnala mňamkové kakauko a malinový čajík. Na kávu si bude musieť ešte chvíľku počkať, no môžem povedať, že aj iné nápoje bravúrne zvláda.  Teraz už iba plánujem či ho najskôr zladím s ružovým rúžom, koralovým lakom na nechty alebo rovno s oboma naraz. Pasuje mi k nemu aj nový (ako inak sekáčový) svetrík a už takisto vidím ako mi v ňom bude počas letných dní v kvetovaných sandálkach robiť spoločnosť nejaký dobre vychladený drink. Je to jednoducho multifunkčný spoločník, ktorý k tomu všetkému ešte aj dobre vyzerá. Čo vy na to? Už máte ten svoj? Aký nápoj si z neho najčastejšie vychutnávate? A tiež sa s ním (alebo s podobným detailom) niekedy zladíte?
KeepCupMabets / svetrík(Topshop)-secondhand / sandálky, mašlička, farba na líčka-F&F / rúž-MeMeMe / lak na nechty-H&M / peňaženka-Claire´s / sobík-DIY / ostatné-čodomdal
Advertisement

7 thoughts on “KeepCup matchings

  1. Ja mám oranžovo-ružovú peňaženku a úplne ju zbožňujem :) Paradoxne je to jediná vec, ktorú v tejto kombinácii vlastním. Ten pohárik je krásny, ako aj ostatné veci :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s