SUNNY DAY…

Konečne nastal ten čas vysedávania (no dobre..tak skôr vyvaľovania sa) na nábreží! Tá pekná (a mäkká) zelená tráva je spolu so slnečným počasím a jemným vetríkom dokonalou kombináciou. Čo viac si priať? Akurát tak nejakú zmrzlinu, nanuk (najviac mňam sú podľa mňa jahody v čokoláde a karamelová z mekáča!!) či iné piknikové mňamky. Včera sme to oficiálne zahájili a už teraz mi je jasné, že ak niekedy pôjdete okolo, je veľká pravdepodobnosť, že si ten pokosený trávnik budem náramne užívať. Na tie si totiž potrpím (tento euroveácky má odo mňa jednotku s hviezdičkou). A čo vy? Tiež ste už odštartovali sezónu vylihovania? V čom najradšej vylihujete? Ja som včera zvolila farebné nohavice a ľahkú blúzku v ktorej mi bolo veľmi príjemne. A aké nanuky/zmrzliny máte najradšej?
 nohavice, blúzka(H&M) – secondhand / kabelka-NewLook / balerínky-House / okuliare-Orsay
Advertisement

8 thoughts on “SUNNY DAY…

  1. Páni, nádherný outfit! A to vylehávání ti závidím, já dřepím doma nad učením na maturitu. Ale tak, za 14dní už si taky budu užívat :D

    Like

  2. jéé, moje oblíbené místo v bratislave! krásné fotky, nejradši bych se ještě teď sbalila a vyrazila směr blava :) (zvlášť teď, když je v praze tak ošklivo, že to vypadá málem jako večer). a skvělý outfit, ta kabelka je skvělá!

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s