FLORAL DRESS…

 Ako som povedala minule, tak aj konám. Postupne začínam vyťahovať jarné šaty a veľmi sa z toho teším. Premiéru mali tieto kvetované, ktoré som si kúpila ešte v decembri v sekáči (úplne nové s visačkou!) a odvtedy som sa nemohla dočkať kedy si ich konečne oblečiem. Dnes teda prišiel ten čas a môžem povedať, že to nekonečné čakanie sa naozaj oplatilo. Sú z úplne príjemného padavého materiálu (čiže maximálne pohodlné), v úžasných jemných romantických farbách (aké ja rada…to už ale isto viete) a s ešte superskejším výstrihom na chrbte (ten ale uvidíte až keď bude ešte o pár stupňov teplejšie). A podľa mňa im táto kombinácia s oxfordkami a trenčkotom veľmi pristane. Čo poviete? Inak  myslím, že za všetky tieto spomenuté veci si právom zaslúžia moju nomináciu na top úlovok. Čo vy na ne? Páči sa vám takýto typ šiat? Máte? Chcete?  Ak áno tak aké? A čo je váš top úlovok?
 Ale to najlepšie som ešte nespomenula. K tomu všetkému sa totiž takto úžasne točia, a to ma na nich baví asi najviac! P.S: jedna bonusová fotka spolu s dnešným ňjú-inom sa nachádza tu.
trenčkot, šaty(Topshop)-secondhand / sveter, oxfordky-NY / šál-H&M / kabelka-VJstyle / okuliare-Orsay
Advertisement

16 thoughts on “FLORAL DRESS…

  1. tie šaty sú bobmbové a ja som taká šatová !! Ale u nás také sekáče nie sú :D !! Momentálne ale mám dvoje kvetinkové šaty aj ja ale z H&M-ka a nosím ich stále dookola , stali sa tým naj naj z môjho šatníka :) No také čo máš ty by som velmi brala.

    Like

  2. skvelé šaty! chodím po sekáčoch, ale ešte som nič takéto očarujúce nenašla. Nechceš prezradiť do ktorých konkrétnych chodíš???:)))

    Like

  3. ďakujeem! a ja som dúfala v tú váčikovú kabelku, no nikde ju nevidím :( takže tá už asi pošla, však? ah. škoda, škoda. tú by som veľmi chcela.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s