SANDY SANDY…

Tiež sa vám stáva, že idete do Tesca kúpiť jednu vec (v tomto prípade jogurt) a dopadne to nejako takto? Mám pocit, že F&F má čoraz krajšie veci, čo vy na to? Tieto šaty som tam napríklad obkukávala odkedy ich dostali, no počkali si ma v absolútnej zľave. Namiesto 20e boli len za 5! No nekúp to. (On mi ich kúpil ❤)
A prečo sme vlastne išli kúpiť ten jogurt? Aby sme si mohli urobiť takéto luxusné raňajky! Po palacinkománií nás totiž chytila tá lievancová (čo ste mohli postrehnúť už tu). Om-nom-nom. S jahodami (všímate tie srdiečka?) sú jednoznačne najlepšie!
Dve nové košele odtiaľto. Tú bodkovanú ste videli v poslednom outfite (a ak sa vám páči, môžete  mi dať svoje  aj tu) a tá druhá je presne taká, akú som chcela už dávno. Správne ´robotnícka´, flanelová, károvaná a On má skoro rovnakú. Určite ju uvidíte v outfite! Čo hovoríte? Ktorá sa vám páči viac?
A viete čo je ešte nové? Mám nový mobil, prácu (za všetko môže šťastná košeľa) , mašľu do vlasov a knihu, ktorú si pri všetkých momentálnych povinnostiach prečítam tak najskôr cez letné prázdniny. Ale aspoň mám motiváciu! A vy sa máte ako?
Ešte si pustite pesničku z nadpisu a majte peknú nedeľu!

Advertisement

20 thoughts on “SANDY SANDY…

  1. aj naše Tesco ma prekvapilo. mali tam (F&F) námornícku kabelku, len za 5e, keby bola o niečo väčšia (na knihu:), tak by som si ju určite kúpila. inak u nás také zľavy nebývajú až som z toho bola v šoku. tie jahodové srdiečka musím skúsiť aj ja. vyzerajú chutne :) ešte nikdy ma to nenapadlo. Som zvedavá aj na prácu akú máš, ale nebudem vyzvedať a čakám kedy sa pochváliš :) teda pokiaľ nie si nájomný vrah alebo čo :D

    Like

  2. ty máš tak krásné fotky! :) a to jídlo je tak hrozně fotogenické, že jo? :D já ho fotím hrozně ráda – ale nikdy to nedopadne tak, jako to tvoje :D Jahody sním dřív než s nimi stačím něco vymyslet a než si uvědomím, že jsem si to mohla vyfotit, tak už nemám ani zbytek snídaně, nebo jinýho jídla :D

    bornto-shop.blogspot.cz

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s