wishlist…

Som šatofil. To ste už ale museli postrehnúť. Je to jednoduchá diagnóza. Baví ma šaty nakupovať, nosiť, hladkať, rozprávať sa s nimi, vyberať ich a stále ich nemám (a myslím, že ani nikdy nebudem mať) dosť. A prečo to hovorím? Objavila som totiž stránku, na ktorej je veľa rozkošných (nielen) šiat. Aha TU! Viem, že to je ďalší lacný čínsky e-shop, v ktorom je na mraky (nie vždy pekných) vecí, no môžem povedať, že kto hľadá určite (ó áno..napríklad aj medzi kopou ´sexi´ oblečkov) nájde nejaký skvost. Napríklad aj také krasotinky ako sú na fotke. Čo na ne poviete? Myslím, že môj výber je jasný. Volániky, mašličky, bodky. To čo mám najradšej. Najväčšia dilema je teraz rozhodnúť, ktoré z nich si zaobstarám. Som celkom zvedavá čo to bude za kvalitu. Čo vy na ne? Ktoré sa vám najviac páčia? A v ktorých by som sa vám najviac páčila ja? Určite sa TU poobzerajte ;)
Advertisement

13 thoughts on “wishlist…

  1. ahoj už si si z tej stránky niečo objednávala? ja by som si z tade tiež chcela niečo objednať, nemsylíš ale že je to risk ? prídu všetky veci na čas a v poriadku?

    Like

  2. ahoj ahoj! este som neobjednavala ale prave idem. neviem ci to je risk ale co mam skusenost s podobnymi e-shopmi..tak mi vzdy vsetko prislo a bolo to uplne v poriadku..tak snad to tak bude aj teraz ;)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s