FADE TO GREY…

Tiež ste zachytili ten včerajší záblesk jari? Škoda, že to bol fakt iba záblesk, ktorý by sa v najbližších dňoch vraj nemal zopakovať. A to mal byť prvý jarný deň. Nehrám sa s tým počasím! Tak som si aspoň na chvíľku znova užila trenčkot. A slnečné okuliare. A sukňu s novým mikinosvetríkom, ktorý ste videli v poslednom ňjúine. Pristane im to spolu, nemyslíte? Všetko sa to nesie v takých (pre mňa celkom neobvyklých) nostalgicko-sivo-modro-čiernych tónoch čo je pravdepodobne spôsobené tým počasím.  Už mi asi lezie na mozog. Síce sa mi to takto páči, ale aj tak sa už vôbec neviem dočkať všetkých tých farebnejších outfitov. Jar príď prosím!! Už nastálo. A čo vy? Tiež chodíte v podobných tónoch alebo si naopak zlepšujete náladu a deň pestrými farbami? A funguje to?
trenčkot-H&M / mikinosvetrík(Frever21)-secondhand / sukňa, topánky-NY / taška-Next / okuliare-Oasap
P.S: Je tu niekto technicky zdatný prosím? Potrebovala by som trošku pomôcť. Už pár dní sa mi na všetkých blogoch namiesto obrázkov a fotiek zobrazuje TOTO a netuším čo s tým mám robiť. Gúglila som všetko možné, no nič nepomohlo. Dokonca som včera ani nemohla publikovať, pretože mi to nechcelo načítať fotky. Tak som z toho celkom zúfalá…fňuk. Budem vďačná za akúkoľvek radu. Merci.


Advertisement

8 thoughts on “FADE TO GREY…

 1. to já jsem si na kabátek ještě netroufla.. a byla jsem celkem ráda, že jsem měla ještě teplejší bundu. A už se nemůžu dočkat až bude to opravdové jaro, kdy mi bude teplo i v tom kabátku :))

  Like

 2. Krásna. U mňa nefunguje nič, keď je vonku takéto počasie. Ja si žiadne vetrovky, kabáty ani trenčkoty užiť neviem, neznášam ich a nosím ich už takmer pol roka..keďže tak dlho je už zima. Je nekonečný a lezie mi na nervy. Mám z toho zlú náladu a nezlepší mi ju nikto a nič..len slniečko..

  http://www.seesimona.blogspot.com

  Like

 3. krásný outfit, jsi skvěle sladěná a moc ti to sluší! :)
  tady včera bylo krásně, ale teď tu máme zase šílený déšť a bouřku. Už chci pořádné jaro!! :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s