IDE SA SÚŤAŽIŤ!

Holahej! Takto pri nedeli by sme si mohli dať novú súťaž, čo myslíte? Je to jednoduché. Buďte mojim pravidelným čitateľom, dajte lajk TU (môžte aj TU) a ak sa na vás usmeje šťastie, budete si môcť vybrať AKÝKOĽVEK ŠPERK (či už náhrdelník/náramok/náušnice/prsteň/brošňu alebo aj hodinky) podľa vášho výberu ODTIAĽTO do hodnoty 8$ (čo sú naozaj skoro všetky). A výber máte skutočne široký. Na obrázku je pár mojich favoritov zo sekcie náhrdelníky, keďže okrem perlových náušníc je to asi jediný šperk, ktorý nosím. Najviac by som si dala povedať asi na ten tyrkysový. A čo vy? Takže nezabudnite do komentára pripísať váš e-mail, držte si palce a takisto mi môžete povedať čo sa vám na blogu páči, čo vám tu možno chýba a aké články by ste tu ešte chceli vidieť. Som zvedavá!

82 thoughts on “IDE SA SÚŤAŽIŤ!

 1. sima.slosarova@gmail.com

  Tvoj blog sa mi páči stále a nechcela by som na ňom nič meniť…Milujem Tvoje outfity, si taká zlatá a super sa na Teba pozerá, také niečo malé milé :D a takto ako to robíš mi to vyhovuje.. Máš skvelé outfity, skvelo vieš outfit zladiť a páči sa mi, že to nie je nudné a monochromatické, ale také zlaté, dievčenské a veselé.. :) Presne podľa môjho gusta!
  Držím palce a teším sa na ďalšie outfity. :)
  A čo sa týka šperkov, ja by som si jednoznačne vybrala nejaký náhrdelník, pretože taký veľký chcem už dávno, len sú tu dosť drahé a je mi ľúto dať za to toľko peňazí..Neviem, kde by sa okrem e-shopov dali také zohnať za dobrú cenu. v H&M majú vždy okolo 12 eur…tak to je dosť za náhrdelník..tak tu by som si vybrala asi ten tyrkysový, alebo taký, len inej farby. :)

  Like

 2. všude sleduju a držím si palce, protože tohle je úplně nejlepší giveaway! ;)
  co bych změnila na tvém blogu? možná víc random článků, ale jinak je dokonalej… :)
  přeji hodně blogových úspěchů! ;)

  Like

 3. takže napísala som jeden komentár..siahodlhý…ale nejako mi ho ani neuverejnilo ale vymazalo..tak píšem znova..ale teraz už pre istotu CTRL C :-) Tvoj blog je skvelý..hlavne ten štýl písma a tie fotky ani nevravím…po prezretí si vždy poviem…budem si aj ja fotiť svoje outfity..ale nakoniec si poviem, že to radšej prenechám iným:-) tvoj blog čítam už roky dá sa povedať…a kedysi som na teba troška zabudla..a potom pred časom som sa akosi preklikala na nejakú fashion FB stránku a tam jedna tvoja foto:P hovorím si..páni… snáď ju ešte nájdem..a hodina hľadania..a som späť:-) oplatilo sa…rok nových príspevkov mnou nevidených…:-)tak to robím aj teraz…nechám si pár dní neprečítané…a potom sa s úsmevom usadím pred notebook.. Takže ozaj veľký LIKE:-) denulka9@azet.sk

  Like

 4. lucy.sivcak@gmail.com

  napíšem suchý komentár bez konštruktívnej kritiky, pretože ma nič nenapadá… Akožto je blog niečo, čo by si mala robiť hlavne kvôli sebe, nemyslím si, že by ti niekto mal diktovať, čo robiť, si super taká, aká si ;)

  Like

 5. Jde vidět, že tě blogování a móda baví, z tvého blogu to přímo vyzařuje. Také se mi líbí tvůj styl psaní, na fotkách vypadáš vždy roztomile a určitě budeš i ve skutečnosti moc příjemná slečna. :)

  meinmanyways@gmail.com

  Like

 6. Už som raz spomínala, že sa mi páči, že plníš sľuby a bloguješ takmer každý deň. Taktiež sa mi páči, že stále prídeš s niečím novým a nie je to vždy o tom istom :) stále ma niečo zaujme a vidno, že ťa to fakt baví :)
  claudia3210@azet.sk

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s