VÝBAVIČKA…

Zdravíčko! Dnes som si pripravila taký menší predhibernačný new-in. Na zimu sa totiž treba včas pripraviť nech nás dědeček Mrazíček svojím príchodom neprekvapí. A preto už aj ja hromadím všetko pletené, huňaté, hrubé, kožušinkové a čo ja viem ešte aké. Hlavne nech je v tom pekne teplúčko a keď už, tak nech to aj nejako vyzerá. U mňa stále jednoznačne vedie rozkošnosť a brmbolce. Moja nová  medvedia čapica je zhmotnením rozkošnosti s dokonca DVOMA(!!) brmbolcami a to je už teda niečo! A ak nebudem chcieť byť tak veľmi infantilná, stále mám v zálohe chlpatú leopardiu baretku alebo ďalšiu pletenú s kožušinkovým brmbolcom. Nesmú chýbať ani palčiaky (srandovné slovo) do série. No a čo si obuť v tých najväčších mrazoch? Jednoznačne válenky! Moje staré sa tejto zimy nedožijú (fňuk) ale už mám nových nástupcov. A sú vnútri ešte huňatejšie a teplejšie (čím ale nechcem uraziť tie predošlé). Jou jou! A čo vaša zimná výbavička? Už ju máte nachystanú?
leopard,kožušinový brmbolec a plačiaky-F&F / medvedík, válenky-C&A

20 thoughts on “VÝBAVIČKA…

  1. tie topánky sú najhoršie, čo môže byť, keď sú vyčaptané, je to totálne nepekné. obdivujem človeka, ktorému vydržia dlho. v živote by som si ich nekúpila, inak je všetko úplne na zahryznutie ;)

    Like

  2. suhlasim, ze ked su vycaptane su najotrasnejsie. ale ja som ich este nevycaptala a prave aby sa to nestalo som si kupila nove. lepsiu obuv totoiz do tych najvacsich mrazov nepoznam. a naozaj ich nosim iba tych par najmrazivejsich dni. nie ako niektore slecny uz v septembri ked je 15 stupnov, co nechapem :D

    Like

  3. do takých čižiem stači dať tvarované vložky, najlepšie kolísky, a dajú sa nosiť viac ako 3 dni v roku, fakt… :-)))

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s