20/7

 Aj u vás bolo dnes tak hnusne? Musím povedať, že tu od rána až do nejakej druhej lialo!
Myslela som, že si túto bundičku oblečiem až niekedy na jeseň a ono takto!
Tak sa s ňou môžete zoznámiť takto v predstihu. Bolo mi v nej naozaj príjemne (i keď k večeru sa už vyčasilo a dokonca aj vyšlo slnko, takže bunda musela ísť dolu), ale dúfam, že si ju v najbližšej dobe už neoblečiem (veď chcem znova také to pravé leto! v utorok mám naplánovaný narodeninový piknik! musí byť krásne! prosím!)
 Inak dnes som mala prvú (už takú ozajstnú, tá minulá bola iba organizačná ..) hodinu (teda 3 hodiny) v autoškole. A vidíte ako som sa tam vybrala oblečená. V tomto počasí to nešlo inak. Stavila som na pohodlie a jednoduchosť. Pruhované triko (tú moju zbierku už predsa poznáte), rifle, na nohy konverzy a tá kožená bundička (ocinove vtípky vo výťahu typu ´a ty ideš robiť vodičák na motorku?´ hádam spomínať nemusím) :D
 Musím uznať, že outfity tohto typu mi z času na čas padnú viac než vhod. Veď je to maximálne pohodlné, človek nemusí veľmi rozmýšľať čo na seba a dokonca to aj vyzerá k svetu! Hovorím áno!
 Vy ste ako strávili tento upršaný deň (alebo u vás bolo nebodaj krásne a veľmi teplo? to mi nehovorte!) ?
Ja sa chystám ešte niečo ukuchtiť a hovorím si, že sa už konečne musím vydať na toho Harryho (to aký super je ten film počúvam zo všetkých strán! a strašne sa teším!)
Idem ešte kuknúť moju ŠOPU . Vyzerá to, že už začalo aj zopár aukcií. Tak sa tam mrknite tiež a môžete sa zapojiť. Všetci čo ste mi písali či už do komentárov, alebo na mejl nebojte. Konečne som sa dostala k netu. Tak už sa na to idem vrhnúť a odpísať vám.
Komentujte! Nakupujte! Píšte! Tu!
Ak premôžem lenivosť, tak by tam v priebehu večera ešte mali pribudnúť nejaké veci.
A jasné, čo by to bol za post bez spomenutia GIVEAWAY, však?
jeggins-Denim.Co. / triko-Atmosphere / bundička-H&M / tenisky-Converse / taška-Next
Advertisement

20 thoughts on “20/7

 1. ooo, asi ta nepotesim, ale u nas v KE bola naobed burka a potom sa krasne vycasilo, az natolko, ze sme pobehovali v kratasoch :)

  inak, uz dlhsi cas ta sledujem anonymne, a nakolko mi pride tvoj blog viac ako dobry a kvalitny, a rada si ho aj citam, tak nadisiel cas na zmenu, a stavam sa verejnym sledovatelom :)

  Like

 2. U nás prší, prší a prší … :/ !!
  No … mala by si ísť na toho Harryho :DD úplne úžasné to je ;)) !!
  A outfit skvelý. Najviac sa mi páčia conversy a bundička :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s