BALERÍNA

 Keď som bola malá tak som naozaj chodila na balet. Mala som cvičky a svetloružový trikot s volánikovou sukničkou. 
Ten bol môj maximálne najobľúbenejší. Balet bol fajn. Aj teraz mám niekedy chuť na zopár pohybov s prepnutými špičkami a tak. 
Celé to bolo úplne super.
No potom som presedlala na tanec až som sa dopracovala k tomu čo robím teraz: hip-hop.
Keď to niekomu poviem prvý krát, nemôže uveriť. Ani ja by som seba netipovala na hiphoperku. Ale aj tak. Je mi to smiešne.
No baví ma to. I keď z času na čas sa objavia baletné chúťky. 
A presne pre ten prípad som si zadovážila toto najrozkošnejšie baletné tričko. Je ružové (presne ako ten môj najlepší trikot), je na ňom baletka (teda skôr iba jej nohy) v úžasnej sukni a s mašľou (áno! a sme doma!) na chodidle. Dokonalé.
 A to, že je z najviac príjemného materiálu a tak pohodlne voľné je ďalšie plus.
 Keď už som v tej baletkovskej nálade, k tričku som si zobrala ďalšiu ´sladkú´vec. Tiež ružovú vestičku s volánikom. Tá vízia trikotu ma úplne pohltila. No podľa mňa to tejto dvojke úplne ladilo.
No ale hádajte čo nakoniec ladilo najviac? Objavila som stenu. Ale nie hocijakú! Svetloružovú stenu!
Jasné, znova sa mi vybavuje trikot, tričko, vestička. Raz za čas mi táto najviac sladká farba padne vhod.
 Tak a už poznáte moje tričko a baletné začiatky. A teraz aj spoznáte fotografický talent môjho brata. Nasledujúce fotky sú z jeho produkcie. Tomu sa hovorí kvalita.
 Inak dnes som bola konečne na kúpalisku a bolo to super!
 A všímate, že v baletkovskom tričku som stihla západ slnka (ktorý mám úplne rada), ružovú stenu a aj partičku bedmintonu (to síce nevidíte, uznávam…ale presne na tom chodníku z posledných dvoch fotiek sa to odohrávalo!)? Je multifunkčné!
Majte sa tak baletkovsky fajn!
Advertisement

16 thoughts on “BALERÍNA

 1. To tričko je vážne pekné,vždy si tak pripomenieš detstvo :) Ani ja by som nepovedala,že táto naša Reb sa venuje hip-hopu.Ale keď ťa to baví,nie je na tom nič zlé.Včera som to zistila vďaka formspringu,bola som prekvapená.A presne ma napadlo,že by som skôr tipovala balet ;)

  Like

 2. pekné je, také jemné a romantikuš.. :) Ja som dnes behala po Auparku a Miragi a mala tušáka že ta stretnem..ale nič :D tak už viem kde si sa flákala :D

  Like

 3. balet som vždy chcela robiť, no a tiež posledné čo som kedy tancovala bol hip hop, teraz nerobím nič, ale hiphop je uplne najlepší pre celú postavu!
  No teba by som vôbec na to nepovedala :)

  Like

 4. zajtra fakt netuším kde budem, ale je dosť možné že budem zase zabijať čas v meste ;) ale fakt to neviem naisto…kde sa budeš pohybovať? :D a približne o kolkej? :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s