BALLOONS!!

Vždy som chcela mať veľký trs (trs?? sakra..ako sa to nazýva..proste tie balóny tak pokope) balónov. Už aj tá reklama na Dior Chérie (tuším, že to bola ona)..pamätáte? Mne sa páči neskutočne. Tie šaty. A balóny! Ó áno balóny. Ako málo mi stačí ku šťastiu.
A dnes sa mi to konečne splnilo. Tešila som sa ako malá. Naozaj!
Ehm..alias moja dnešná akademická prestávka. Naozaj v stredu maturujem. Túto stredu. To znamená pozajtra. Damn.
Rýchlo napísať článok a bežím študovať/opakovať.
Veď dnes som celé poobedie ´zabila´ na výstave. Teda na jej derniére. Pamätáte na vernisáž ? Išlo hlavne o čas strávený v skvelej spoločnosti. Odovzdávali sa ceny najlepším/najaktívnejším/a-čo-ja-viem-akým-šikovným študentom.
Potom bola na rade prechádzka, zmrzlina, posedenie na múriku, dobroty k tomu…áách.
Bolo to mega.
 Jediným rušivým faktom je už len samotná vidina maturity a štátnice.
Ale moje momentálne pocity sú nadmieru pozitívne a príjemné.
Viac takýchto chvíľ!

 A keďže som si tie balóny musela dostatočne užiť, kochajte sa záplavou fotiek. Naozaj sa mi páčia. Ja a moje oranžové balóniky. Há! Veď ešte aj tá farba je v súčasnosti hyper-aktuálna. A keby ste videli tie závistlivé (áno..videla som to) pohľady malých okoloidúcich. Stále som iba dieťa. A užívam si to plnými dúškami. Ehm…už som aj zabudla na tú maturitu. Sakra :)
Kúsok gumy a fuk hélia. O zábavu postarané. Overené!

 Mola by som použiť ďalších milión superlatívov na opísanie tejto akcie. Bolo to najviac príjemné, vtipné, pozitívne, milé, balónové, umelecké, ovocné, zmrzlinové, fontánové popoludnie za posledný čas. Thumbs up!

 A nakoniec ten pocit pri púšťaní balónov. Skvelé!!!! Teším sa zase o rok.

 Musím sa usmievať na celý svet. Majte sa aj vy krásne. Alebo si aspoň nafúkajte balón!

Bolia ma nohy…jediná vec, ktorú môžem vytknúť tomuto dňu…no to nikomu nepovedzte! Tie botičky som si zamilovala. Ale viete koho ešte milujem? Aj lav jú búú ! :* (a v kabelke som mala sandálky..som superžena!) Adios! A ešte stále mi želajte príjemné učenie.

Advertisement

28 thoughts on “BALLOONS!!

 1. U vás majú tieto botičky v H&Mku? Ja som ich ešte v BA nevidela (ale možno som len slepá :)), no mám ich nižšiu verziu – tie balerínky. Aj ja chcem balónovú fotkuuu :D

  Like

 2. balóniky krásne, asponže si mala radost :)) ale hlavne ťa chcem pochváliť za topánky, som na teba pyšná že si si dala také vysoké!! :) a sú ešte k tomu aj nádherné..a super ti pristanú, robia ti ešte lepšiu postavu ;) a tričko tiež super, krásna čipka a šupa sexi výstrih na chrbte :))

  Like

 3. Jééé ty si mega roztomilá s těmi balonky! Máš supr tričko, holé záda vypadají žensky a svůdně, vlastním takové jedny šatičky ze Zary a jsou straašně pohodlné :)) Mimochodem příjemná změna venkovních fotek, jen tak dál! :)

  Like

 4. juuu..DAKUJEM vam! ste najskvelejsie ;)

  -boticky su z Přáhy…z haemka ;) ..a tricko zo sekaca (aj ja ho lubim)

  este raz VDAKA :***

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s