LE DOUZE MAI

Vytiahla som mačkovito-šelmovité nohavice, ktoré sa zjavili u nás doma ani  neviem akým zázrakom. Takéto poklady mám najradšej. Mamina donesie nejaké veci (buď čo kedysi nosila ona..alebo čo jednoducho ´dúm dal´) a ja sa vytešujem, zo znovu supermoderných kúskov. Tohoto leoparda som mala dnes na sebe prvý krát, no určite nie naposledy. Sú to tak úžasne pohodlné, ľahké a vzdušné nohavice, že to ani možné nie je. A to ma baví. Prekvapivo (teda na moje prekvapenie) zapôsobili (pozitívne) aj na okolie (spolužiakov a tak). A keby aj nie. Mne sa páčia..a tak..z času na čas..prečo nie?
Dnes bolo skvelé len tak sedieť na školskom dvore…a užívať si slniečka..s nanukom v ruke…ehm..a s vidinou maturity v hlave..ale už sa naozaj idem začať učiť…áno mami! A viete čo je najlepšie? Že aj teraz  je vonku 27 stupňov. Pred chvíľkou som sa vrátila z tréningu. Iba v tomto tenkom tričku. A na bicykli. Leto je fajn. (A nehovorte mi, že zajtra má pršať..áno..ja to viem..no nahlas to vyslovovať naozaj nemusíte)
Čo hovoríte na tento skoro-letný outfit? A podobný štýl nohavíc? Áno? Nie? Nosíte? Máte? Chcete? Prečo? (ja som človek strašne zvedavý..a dnes je tých otázok až príliš)
Idem ja teda študovať francúzsku matiku..a pozrieť si aj nejakú tu tému ( heeej..ten bol dobrý!)
Užívajte si slnka pokým je to možné!
Advertisement

22 thoughts on “LE DOUZE MAI

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s