FRIDAY

 Vstala som o siedmej. Tak štandardne. O 8:30 mi začínala tá štátnica. O 8:15 som zaparkovala bicykel a celá vymrznutá som sa pobrala na miesto činu. Ale aká bola ráno kosa. Iba okolo 3 stupňov…slnko síce svietilo..ale jazda to bola naozaj mrazivá. Tak som si napísala diktát, preložila ho, nasledoval reading, grammar, word formation a preklad s esejou. O 12:30 som finišovala. Pobrala sa odreagovať a prečistiť hlavu do sekáča. Nakúpila som. A navštívila mamču v robote. Odtiaľ aj pochádzajú dnešné fotky. Myslíte, že by som bola sympatická shop assistant? Poobedná kávička (čítaj pol litra ľadovej kávy z krabice), pobehovanie po obchodoch a napokon posedkávanie na námestíčku spojené so slnením. Zmrzlina v ruke, kamoška vedľa. Čo viac si priať. V konečnom dôsledku to bol pekný deň. A myslela som si , že tá písomka (to znie tak neadekvátne tomu čo to v skutočnosti bolo) bude tažšia. Tak to hádam pass-nem ;) Wish me luck!
 A čo hovoríte na outfit? Išlo o pohodlie. Predsa len sedieť niekoľko hodín na zadku a nechať pracovať iba mozgové závity sa nedá len tak v hocičom. A túto teplákovú sukňu mám fakt rada. Námornícka kombinácia forever. Ešte som mala obľúbené sako (to modré..nečakane námornícke..hádam mi prinesie šťastie) a ráno aj trenčkot so šatkou (a aj tak som mrzla). A vy ste mali aký deň?
Advertisement

25 thoughts on “FRIDAY

  1. oufit je naozaj krásny!! :) tú písomku si určite dala! najlepšie ako si vedela, takže bude aj super ohodnotená! veľa šťastia tak či tak :)

    Like

  2. To víš, že mám la chimie :D Učí nás naprosto šílenej francouz, i na fyziku, kterej probere 3 chapitres za hodinu… nemám ráda tyhle předměty ani česky :D

    A mamka pracuje v Takku, jo? Kdybys tam dělala shop assistant, možná bych tam někdy i něco koupila! :D
    A super boty :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s