3/5

 Málo som dnes zmokla. Asi som fakt dávno nezmokla. Ale veď to je májový. Podrastiem? Mohla by som..tak teda dúfam v ten zázračný účinok. A aby toho málo nebolo málo..práve sa do tej smršte chystám znova. Lenže to som sa už musela prezliecť. A čože som mala na sebe ráno? Ehm..čo sa dá zvoliť do podobného počasia? Rifle a maximálne pohodlná obrovská mikina. K tomu strieborné číny (zlá zlá voľba..moje mokré nohy by vedeli rozprávať), kožená bunda, šatka na krk a dáždnik v ruke. Ale že som bola inak mokrá po príchode domov. Šup prezliecť sa, vysušiť..a teraz už nazúvam gumáky a utekám na tréning. Majte sa!
 A čo volíte do podobného počasia vy? Ja fakt nie som ten typ…cupkajúci v lodičkách..i keď tie (nielen) francúzske ženy obdivujem. Možno raz ;)
 Na tomto výraze neviem-ako-to-pomenovať-jednoducho-sa-trápne-škerím sa stále smejem..ale vy! Vy sa nesmejte ;)

19 thoughts on “3/5

 1. krásna šatka! čo som volila ja? plátenky! čo by nebola chyba keďže som sa dažďu vyhla (našťastie som mala dnes len 5 hodín), lenže potom som šla do obchodu v tých plátenkách a čo sa stalo? áno. moje ponožky som mohla žmýkať :D:D

  Like

 2. Vydarený outfit. Keď prší, väčšinou chodím v teniskách, keďže sú jediné,ktoré nepremoknú. Už asi rok si kupujem gumáky a ešte som nenašla tie pravé… no ak nemusím, tak najradšej nikam nechodím. Mám rada dážď, ale len keď som schovaná niekde doma alebo v nejakej fajn kaviarni :)alebo potom letné búrky

  Like

 3. Aaach, ty tvoje outfity <3
  Chtěla jsem se zepat, psalas, žes tu kabelku koupila na minibazárku, jenže tam těch kabelek je moc, nespecifikovalas ji nějak? A to platí i o té hnědé..Děkuju moc ! :)

  Like

 4. dá sa takáto kabelka ešte objednať niekde na svk/čr prosím?ak ano,budeš taka zlata a hodiš link?(:ďakujeeeeem

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s