BAGANDŽE..

 Lebo mamča včera priniesla domov tie najúžasnejšie topánky. A slovo bagandže ma veľmi baví! Je skvelé mať rovnakú veľkosť nohy ako mamina. Už teraz viem, že tieto jej budem kradnúť často. Ehm. Veď má skvelý vkus. Žeby sme boli rodina? :D Ale predsa sú to naše spoločné!! A ja som ich dnes musela vyskúšať. Nielen tá farba ma fascinuje! Mať svetlé (ružové…ružovo-béžové..krémové??) bagandže je fajn.Inak absolútne nesrším originalitou. Pretože tieto rifle asi do konca týždňa nevyzlečiem. Sú superské! A kabela tiež!

 Za hoďku bežím vyzdvihnúť Amélie! Do konca týždňa tú prehnanú aktivitu nečakajte. Budeme sa mať komu venovať. Ale budem sa snažiť to všetko zdokumentovať. Vo štvrtok ideme do Blavy a tak! Nech žijú výmenné pobyty. Hádam to zvládneme v zdraví. Aurevoir!

A čo vy? Čo vy a bagandže? Alebo čo vy a výmenné pobyty?

Advertisement

33 thoughts on “BAGANDŽE..

 1. Boty jsou skvělé, rovnou si je nech :)

  Já se takových výměnných pobytú moc ráda neúčastním. Jsem v tomhle trochu sobec a své oblečení nepůjčuju. Ani mamince. Někdy se jí podaří si něco půjčit,ale vždycky to zjistím,protože vím kde co a jak mám …bývám pak docela naštvaná :)

  Like

 2. -M.Isle: aj mne v nich moje nohy pripadaju megaobrovske :D ale nosit ich budem ja tak ;)
  -boo: ze si to ty!! (tak sa mozno niekedy podelim)
  -Klára: ano..vravim si ,ze su moje ;) a ty si vymenny pobyt :D :D si ma pobavila. ja si oblecenie nepoziciavam..ked tak topanky..ale tu islo o vymenny pobyt s Francúzmi.. za hodku mi pride Amélie ;)
  -Veronica: vdak
  -Míša: tiez som o nich uvazovala..a nakoniec ich doniesla mama :D :D a dakujem

  Like

 3. Ja som dlho túžila po bagandžiach, potom ma to omrzelo, lebo som si povedala, že ten “drsný” štýl predsa len ku mne nejako nezapadá. Veď som chcela byť túto jar za romantickú dušu!…zbadala som tvoje a túžim znova! pozdravujem mamču, odkáž, že má štýl ;) fakt krásne! aj s tou tvojou šupa kabelou of course

  Like

 4. prepáč, ale každý deň navštevujem tvoj blog, ale zdá sa mi že tie tvoje outfity sú stále tie isté, sorry, neber to v zlom, ale chcelo by to zmenu
  Možno, že len ja mám taký pocit…

  Like

 5. chilly chick: fajn, berem tvoj názor, ja som len povedala to, čo si myslím a za tým si stojím. Sto ľudí, sto chutí.

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s