SAMEDI…

 Pár ako-sa-to-zvykne-s-obľubou-nazývať-random fotiek.Enjoy!
♥ rýchly nákup v Déemke

 ♥štvrtková sváča alias šiška. Práve ma napadá vtip, ktorý mi včera rozprávala kamoška..chcete ho počuť? Nie som dobrá v rozprávaní vtipov, ale povedala som si , že sa budem snažiť si nejaké zapamätať.
Takže: ´Viete čo urobí blondínka keď chce džem? ……. Ošúpe šišku!´

 ♥takto to dopadá, keď objednáte kabelky vo veľkom. Zásobujem široké priateľské kruhy :D Teším sa!

 ♥jeden z posledných úlovkov (áno..je ich celkom dosť..ehm), ktorým je táto ľahunká leopardia suknička s volánom..oblečená vyzerá o milión percent lepšie!

 ♥moje keramické počiny..som to ale šikula, n´est pas??

 ♥spoločníci..čítaj-včera som bola v knižnici

 ♥plus výsledok dnešného snaženia…upratané a preorganizované  oblečenie a topánky. Tie veľmi teplé kúsky už odišli na zimný spánok a nahradili ich balerínky s ľahkými šatami! Yay!

 V utorok sa dostaví (hádam v zdraví) moja francúzska korešpondentka (ehm..po slovensky to znie čudne…correspondante ). Spomínate si ako som bola naposledy vo Francúzsku? Tak teraz prídu tí naši Francúzi sem. Teším sa! A moju absenciu v tejto oblasti vopred ospravedlňte…neviem ako to budem všetko stíhať. Teraz je prioritné moje vyliečenie..ale je to na dobrej ceste.

A viete čo?? Dnes ráno som KONEČNE (asi po milión rokoch..a trilión neúspešných pokusoch) videla 500 Days of summer…musím povedať, že to stálo za to… je to naaaaaajs ;)

Advertisement

55 thoughts on “SAMEDI…

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s