SPLASH OF COLOUR…

 Pamätáte si ako som vám spomínala jeden úžasný sekáčový úlovok? Je pravda, že v poslednom čase ich je naozaj požehnane (chystám samostatný post)..no šaty za 50 centov (15 korún OMG) sa len tak nevidia. Verili by ste, že sú to práve tieto?? Ja stále nie. Sú úžasné, perfektné, skvelé a FAREBNÉ! V pôvodnej verzii boli trošku dlhšie..no mamča ich skrátila a vidíte ich v plnej paráde. Dnešok som si v nich užila v rodinnom kruhu. Po včerajšom príjemnom večernom posedení…a po štvrtkovej spúšti mi to padlo viac než dobre.

 Včerajší ´výjazd´ som strávila v spoločnosti tohto psaníčka. A dnes mi k týmto šatám úplne pasovalo. Je skvelé. Farebné. Hadie. A hlavne dostatočne veľké-v pohode zvláda všetky nevyhnutné veci + knihu, dáždnik, hrebeň a ďalších asi milión zbytočností (,ktoré zbytočnosťami nie sú ani v najmenšom)

 Užívam si ich. Tie šaty. Tú farbu. Ten supermoderný strih. Zvýraznené ramená. A zlaté zipsy. S tým superskými guľôčkami. Bavia ma.
A maxi-clutch detto.

Ha! Dúfam, že ste prinajmenšom ozeleneli závisťou…ďábelský smích :D :D :D Ideme najbližšie sekáčové nájazdy absolvovať spolu? Som prítulná…a možno sa podelím ;)
Advertisement

51 thoughts on “SPLASH OF COLOUR…

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s