14/2

 Štrnásteho. Februára. Prvý (poriadny) deň prázdnin. Ktorý som si užila ako sa patrí. Valentín spomínať netreba. I keď má to svoje výhody. Dostala som prvé cupcakes v živote (jasné, že s kopou krému a srdiečkom..a nie nemám rada marcipán, čo v tomto prípade výnimočne nevadilo). Prežila som skvelé ráno/obed/poobedie s M. A večer som s M. číslo 2 išla do kina. Akcia 1+1 lístok zadarmo. Poviem vám, že za 2,5e som v kine nebola už inak dávno. A to všetko kôli tomu ´sviatku´. No nesťažujem sa. Black Swan som videla na veľkom plátne. A páčilo sa. Miestami som sa fakt bála. Zmrzka v McDonalde (karamelová predsa!) to dorazila..a to ma doma čakala valentínska večera. Bol to fakt pekný deň. A vyvetrala som svoj nový kabát a tie najrozkošnejšie šortky ever (o tých zase niekedy nabudúce)

 Fotky vznikli v jednej random uličke po ceste domov. Bolo to vtipné. Ale ten kabát som vám už musela ukázať. No nekúp to. Zlacnený z 60e na 5. Óo áno ;)

A čo vy? Milujete sa a množíte či ako?

27 thoughts on “14/2

 1. Valentýn byl tento rok pro mě jeden ze všech nejnudnějších v životě. S nikým jsem ho nesdílela, protože není s kým! :D

  A koukat se na Black Swan bych asi nedala, mě to stačilo, že jsem se dívala z pc a hodně jsem se bála :))

  Like

 2. Yes, ten kabát je bomba kšeft! Až neverím :D
  Kde sa Ti ho podarilo zohnať? A ako je možné, že ho predtým nevyfúklo už zo 20 ľudí? :)

  Valentína my ne”slávime”. Iba čo sme si s rpiateľom večer navarili cestoviny s brokolicovo-petržlenovou omáčkou a otvorili champagne na spríjemnenie večere.

  Offca

  Like

 3. jééé super kabát, na BS sa chystám aj ja, len kým to ku nám príde :// a prázdinny si zatiaľ aj ja užívam v pohode, síce doma, keďže som ešte trochu chorá, ale dnes sa chystám na nové časti GG, Pretty little liars a 90210 :D ten kabát je, ale neskutočný ! :D

  Like

 4. oo dakujem vam kocky…a ano za 5e!! a ja hlupa som este uvazovala ci ho zobrat..no bola to laska..a za tu cenu!! je fakt skvely..a to ste ho este nevideli zozadu ;) thank youuuu :-*

  Like

 5. Já si musím ještě 14 dní na prázdniny počkat – zabíjí mě to, nakupila se kvanta učiva a profesoři si usmysleli, že právě teď budou zkoušet.
  Zase taková parádní sleva. Už mi to je podezřelé, nemáš v každém obchodě někoho známého, který Ti dá vždycky slevu?

  Like

 6. Já mam prazdniny za tyden . Tesim se – pojedu na Slovensko na svatbu :)

  Ten kabat je skvely, klasicky strih, ale ta barva se mi libi, neni to ta co byva – piskova ci jak .. A za tu cenu ! :)

  Like

 7. hmmm, žltej bolo teraz v sekáčoch až moc :) vidíš, by som ti poslala :D tak držím palce, aby si niečo našla… a tebe to tu na foto svedčí, ako vždy :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s