VERNISAGE…

 Dámy a páni! Pristúpme k vyriešeniu záhady! Ako som už spomínala v piatok sa konala tá vernisáž. A ja som tam prosím pekne pobehovala v následujúcom! Všetko sa to začalo šatami. Sú také vzdušné, takže som sa cítila ako víla. Potom sa pridali pančuchy, ktoré sú v skutočnosti fakt svietivo cyklaménové. A už to išlo. Nová čelenka (úžasný parížsky úlovok zo skvelej bižutérie Claire´s za smiešny peniaz – chcem takú aj tu!) a keďže sa v rovnakej farebnosti nesie aj šatka z Florencie (z tamojšieho HM…z výpredaja, of course..za tu cenu sa nedalo nechať ju tam), tak,  v podstate,  môžme tento model menovať za internacionálny! Určite sa vám pochválim aj ostatnými úlovkami…a že ich nie je najmenej!! =) Doplnené,  v poslednom čase  fakt obľúbeným čiernym MJ sakom…a po dlhej dileme aj alicavkrajinezázrakovským topánočkami (ja ich tak volám, pretože podľa mňa sú také rozprávkové…alebo potom,  ešte neviem prečo,  ale hodili by sa mi na lezenie po lane alebo podobné artistické kúsky)

A aby toho všetkého nebolo málo…do súladu s čelenkou som pridala aj nové ružičkové náušnice. To je už ich druhá sada…mám aj tyrkysové…ale tejto sa nedalo odolať! Tie farby! Ma bavia!

Ale to som vám už odhalila už aj  kúúúsoček môjho nového obydlia….chystám o ňom samostatný článok..tak zatiaľ pssssssst!! nič ste nevideli!!!

A viete čo je na dnešku najlepšie?? Zajtrajšie voľno!! Som rada, že som prežila dnešnú krutú školu (nakoniec to dopadlo celkom v pohode) a užila som si skvelý večer so svojimi girlfriends.  Po vyčerpávajúcom tréningu to padlo viac než dobre!!
Zajtra chystáme rodinný nálet na ostravskú Ikeu! Tak hádam sa pošťastí aj pár fotiek! Majte sa krásne a užívajte si! See you soon!!
Advertisement

18 thoughts on “VERNISAGE…

 1. wua! skvele dokombinované,ty kočica :))
  tá čelenka! chcem ju! :))
  inak tie botičky som v gate obzerala aj ja, no nemali moju veľkosť :(, ale tak čo už, budú iné :)!
  a teším sa na článok o novej izbe, tak šup sem s ním! :))

  Like

 2. máš překrásné “topánočky” a čelenku taktéž, a ta postel” tu jsem taktéž chtěla do svého zrenovovaného obydlí, ale bohužel nebyla zrovna rozměrově ladící s velikostí mého pokoje… už se těším na další fotky tvého pokoje=)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s