DONUTS

pimp myspace


Po
zor! Práve sa mi vymazal úplne celý-pracne napísaný článok!! Varujem vás..už to nebude také aké to malo byť!! Naštvalo ma to!! A to som sa snažila byť vtipná!!

Ach…prečo len mi bolo čaro týchto koláčikov doteraz utajené?? Mohla som si myslieť, že sú úžasné, keď ich, napríklad na blogoch, vídam naozaj celkom často. No nenechám sa predsa ovplyvňovať!

Ale KONEČNE som ich ochutnala aj JA!! A to je podstatné! (Nie, že by som to plánovala už nejaký ten čas…a vôbec nejde o to ovplyvňovanie=)
A môžem bez obáv povedať, že sú takééé úžasne chutnééé!! A na pohľad rozkošnéé!!

A stačilo! Už ste ma mohli stopnúť v tomto rozíjmaní nad donut (alebo koblihou….existuje vôbec na Slovensku nejaké lepšie pomenovanie tejto lahodnej veci ako je šiška??)

Konečne sa dostávame k veci (tej, čo má niečo spoločné s tým, prečo ste tu…teda teoreticky…malo by to mať niečo do činenia s módou,nie??)


Jednoducho sa vám tu snažím predstaviť môj školský outfit. Áno, už sa to začalo! No zatiaľ to celkom ide…
Dnes som zvolila v poslednom čase obľúbené béžové nohavice, doplnené hnedou blúzkou s leopardiou mašľou-tá leopardia šatka bola vlastne prvotým impulzom celého tohto zoskupenia =)


No a vzniklo z toho toto! A keďže momentálne počasie nie je veľmi príjemé, musela som sa vybaviť už aj koženou bundičkou. No mám ju stále rada! A znova je na scéne ´chanelka´!
Na záver vám iba predstavím dnešné sukňové prírastky. Sú tri. A všetky sú úžasné!


A moje oxfordky ste už videli?? Sú z Gate-u a stáli 3e – no a som si nimi spokojná. Plánujem vymeniť šnúrky za nejaké saténové stužky a bude to dokonalé!


Tento článok mal byť publikovaný niekedy o 18…no a je pol jedenástej a konečne ho finišujem..ale aspoň som sa dostala do tejto fázy! To je úspech! Dnes naozaj! Dúfam, že to stálo za to!

Advertisement

14 thoughts on “DONUTS

  1. Sukne krásne…kde na ne chodiš ach aj :) a máme rovnaké oxfordky, za takú cenu by bol hriech ich tam nechať…a teraz u mňa v TT je ďalši iny model oxfordiek a premáham sa aby som si nepila dalsie :D

    Like

  2. všetky sukne sa mi veľmi páčia! a hlavne tá napravo, už sa teším ako pôjdem do Žiliny na zimné nákupy! a tie oxfordky, hneď ma napadlo, že by som si ich mala kúpiť, keď sú také úžasné ( a za dobrú cenu) ! :)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s