A BOW

A bow. Slovo, ktoré môže znamenať aj mašlička, aj luk. A to úplne presne vystihuje to, čo vám dnes ukážem.

Jednu sobotu (táto to nebola…tak asi tá predtým..aj vy úplne strácate cez prázdniny pojem o čase?) sa na hrade Strečno konala akcia s názvom ´Umelci na hrade´. Išlo vlastne o to, že v celom areáli boli študenti umeleckej školy a tvorili- kreslili, maľovali…a návštevníci sa mohli tiež zapojiť do tejto kreatívnej činnosti. Okrem toho tam bol ešte aj kultúrny program…jednoducho na hrade to žilo!!A keďže môj ocino bol organizátor, nesmela som tam chýbať. Počasie vyšlo úplne parádne. Tak som si mohli ešte trocha opáliť nohy a vychutnávať si to.


No ale aby sme sa vrátili k nadpisu. Bow číslo jedna je na tričku. Dostala som ho od Leonky (tej francúzskej kamošky) a som z neho hotová. Tá mašľa je obrovská a krajková! Úplne ma vysthihuje! Som mašličkofil (a tiež volánkofil a kvietkofil…)! Ešte raz stráášne pekne ďakujem Berta =) (tvoja Mustafa =)


No a bow numero due je tá ´zbraň ´čo držím v ruke! Mamina vždy chcela vyskúšať strelbu lukom, a tak sa nám naskytla výborná príležitosť. A poviem vám nie je to také jednoduché ako to vyzerá! Luk treba držať tak, lakeť hore, primeranie natiahnuť (ani veľa ani málo) a vystreliť! Dokonca som sa niekoľkokrát aj trafila do terča. Bavilo ma to!


Ja dnes odchádzam na víkendovú rallye (tie staré autá=) do Poľska. Budem sa snažiť o fotodokumentáciu, aby som vám tu mala čo ukázať. Tak si teda užívajte tento posledný prázdninový (!!! áno už je to tu!!!) víkend a leňošte ako najviac to pôjde.


Ach naozaj mám veľmi rada to triko… keď ono je také užasné! Doplnila som ho jednoduchou pruhovanou sukňou, ktorú som ulovila tiež za 1e a bolo!

Táta fotka sa mi strašne páči!Advertisement

18 thoughts on “A BOW

  1. opravdu neuvěřitelné.. :) na jednu stranu škoda, že to tak také vnímáš..ale jinak jsem ráda, že v tom nejsem sama :)

    (a ještě doplním, že máš super tričko.. a halvně se mi líbí tvoje kabelka!! :))

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s