COLOURFUL

V Prahe bolo úžasne!! Ale o tom nabudúce.

Colourful- toto slovo presne vystihuje výstavu, ktorej vernisáže som sa zúčastnila minulý týdeň. Farebné hody (názov výstavy) boli jednoducho skvelé. Po prvý krát vystavovala celá rodina Zimkovcov spolu a stálo to za to. Oni to proste vedia!

Každý má vlastný štýl, no farebnosť je u všetkých. Pôsobilo to na mňa tak sviežo a hravo….takéto umenie sa mi naozaj páči.

Ja som si obliekla nové obľúbené šaty. Na fotke príliš nevyniknú, no v skutočnosti je celá tá vrchná vrstva z bledučko ružovej krajky. Sú náramne pohodlné a podľa mňa vyzerajú perfektne. Radšej by som vám ani nemala hovoriť, že je to tiež jeden z mojich jednoeurových úlovkov. Hovorím, že ten New Yorker je skvelý! Pričom ich pôvodná cena bolo niečo okolo 30e.


K tomu som zvolila tiež nové sandálky na vysokom opätku. Tie budem musieť ešte lepšie odfotiť, pretože podľa mňa sú úžasné. Je to taká tá nude farba a vpredu majú trocha platformu. Veď uvidíte. A mám v pláne ich vyskúšať aj s ponožkami…to som zvedavá!


Milinine obrazy ma nadchli zo všetkého najviac. (tieto posledné 4 napríklad). Nenahnevala by som sa, keby mi jeden (alebo aj niekoľko) skončil v izbe.


Tento ružový s názvom ´Svadobná kytica´ na mňa pôsobí neuveriteľne romanticky…naozaj krásny…v skutočnosti ešte o milión percent viac…chcem ho!! =)


Advertisement

17 thoughts on “COLOURFUL

  1. skvelé sú tie šaty :) a som veľmi zvedavá ako budú vyzerať tie topánky s ponožkami, dúfam že to odfotíš! :) a tá výstava vyzerá teda veľmi zaujímavo :P

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s