SUNSHINE GARDEN


CIAO!! Som späť! Bolo mi úžasne, ale o tom potom. Teraz vám chcem iba v rýchlosti ukázať jednu vec, ktorú som našla u babky. A sú to tieto kvetované ´clubmaster´okuliare. Veď všetci vieme, že móda sa vracia. Skoro všetko, čo je tu teraz tu už niekedy bolo…ale veď keď sa tak nad tým zamyslíme nie je vôbec jednoduché vymyslieť niečo nové. (ak nie sme Alexander McQueen alebo nejaký iný módny ´génius´ ) Tak radšej vyhrabeme niečo spred pol storočia a urobíme z toho žhavú ´novinku´. A takto to ide stále. No musím povedať ,že mne sa tento módny cyklus náhodou celkom páči. Veď je to skvelá príležitosť ako zrecyklovať kúsky po mamách či babkách a zároveň byť originálny. No nie je to super??


No a k týmto okuliarom. Ešte neviem či ich budem aj normálne nosiť, ale bola by škoda ich nevyužiť, nemyslíte?? To či mi pristanú je však druhá vec =) Tak teda uvidíme…


Fotky z dovolenky sa tu, dúfam, objavia čo najskôr. Zatiaľ si užívajte prázdniny a majte sa fajn!

Advertisement

16 thoughts on “SUNSHINE GARDEN

 1. tie okuliare sú skvelé! ja by som ti poradila aby si ich nosila, no to je už na tebe či na to budeš mať odvahu, ale ja si myslím že by to bola škoda nevyužiť takýto skvelý kúsok :)

  Like

 2. rebeka! ale aký úlovok si to našla! :)) to ani nesranduj, že ich nechceš nosiť :)… určite ti pristanú, však sú také krásne :).. inak tá vracajúca sa móda je naprosto úžasná! :))

  Like

 3. Normálne zázrak že babka mala presne tie brylky čo už som videla na viac babách, len ich nos tvoje sú originálnejšie lebo sú kvetinové a sú krásne :)

  Like

 4. Jsou nádherné. Taky mám brejle po babičce, akorát mají trochu poškrábaný skla….:) Takže ty si važ toho, že jsou v tak dobrém stavu a rozhodně je co nejvíc nos. Je to stylovka! :)

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s