SOMETHING NEW…

Zdravím! Hneď na začiatku by som vám chcela poďakovať za všetky vaše návštevy, milé komentáre, ktorých množstvo prekračuje moje očakávania a všetkým stálym čiatateľom (ich počet stále rastie..a dúfam, že stále rásť bude) za to že tu vôbec chodia a čítajú moje niekedy viac, niekedy menej zmyselné výplody a kochajú sa mojimi ´kvalitnými´ fotkami (s tým sa už snažím niečo robiť…no zatiaľ to budeme musieť vydržať tak ako to je ).

Váš záujem, ktorý ma strašne teší, ma čoraz viac a viac motivuje v písaní tohto blogu (síce je to niekedy na úkor iných, zdanlivo dôležitejších vecí, no čo narobím, keď ma to baví =))

No myslím si že ďakovania už bolo na dnes dosť. Prejdime k tomu čo vám chcem ukázať v tomto článku.

Chcela som sa pochváliť tým ,že som mala pred pár dňami veľmi štýlové stretnutie. S kamarátkou, ktorá je taká šikovná, že objavila môj ´tajný´ blog ( zámer bol taký, že o tom nikomu nepoviem…a dúfala som, že sa to nikto nedozvie…síce som to ja osobne nikomu nepovedala…ale chybička se vloudila =)) A musím povedať, že teraz som naozaj rada že sa to stalo. Je super pokecať si s niekym, kto pozná Sandru Leopardovú, vie kto je Rosa-Fiona Bettina a má rovnaký názor na clogs =)

Tak a toto je ona – Lucia (niektoré predchádzajúce články komentovala v anonymite…skutočnosť viď. fotka) A ešte chcem takto verejne pochváliť jej kvetované šaty…musím povedať, že tie sú vážne pekné =)


Takže sme sa zišli v meste, pobehali pár obchodov, obohatili sa každá o jednu Mc Queen-ovskú šatku s lebkami (kto by to bol povedal, že ja si kúpim niečo s týmto vzorom, ktorý sa mi kedysi vôbec ale vôbec nepáčil…no ale veci sa menia a ja tiež…a predsa som ju tam za tých 99 centov nemohla nechať…no začína sa mi vážne páčiť!), ja som k tomu pribalila ešte jedny botičky (ako keby som ich mala málo =) a svetlo fialový lak na nechty (konečne!!) a som nadmieru spokojná. Potom sme si pokecali na námestíčku, pofotili pár (vážne iba pár…nabudúce sa polepšíme) fotiek pri ´úžasnej´ fontáne a s úsmevom na perách sa rozišli. Luci, toto ešte musíme niekedy zopakovať!!S týchto gladiátoriek som vážne nadšená….ááchA farebné nechty sú podľa mňa strašne super….vyzerá to hravo a ľudia od nich nevedia odtrhnúť zrak =)
Jasné, že hlavným zámerom bolo odfotiť tú krásnu dlažbu…môžte sa pokochať jej ladnými krivkami =)…A ten ´vítr ve vlasech ´si nevšímajte…povedzme že to tak má byť naschvál =)


See you soon…

Advertisement

25 thoughts on “SOMETHING NEW…

 1. jeeej, mile fotky, je to super, ze ste sa nasli takto blogerky :) btw krasny lak na nechty, ja mam velmi rada tento odtien, ja pouzivam She no.375, rychlo schne,dobre sa nanasa, a mala som nan vela komplimentov:)odporucam

  Like

 2. Holky vypadáte skvěle! =) A zájem čtenářů si zasloužíš, sama můžu potvrdit, že sem chodím čím dál raději! =) A ten fialkový lak mám taky, takže schvaluju! =D

  Like

 3. no tak t ti celkom závidím, že s našla niekoho s kým si môžeš o takýchto veciach pokecať :) a tie gladiátorky sú rkásne a tkisto aj ten fialový lak a šatka :)

  Like

 4. Fresh, tak už jsi byla taky odhalena?! Aspoň máš s kým tyhle věci probírat :) vcelku se to hodí. O mém blogu ví jen Andy – teda andy je z těch u kterých jsem chtěla aby to věděli a tak to ví ode mě. Za ostatní co mě našli nemůžu :D každopádně za Andy jsem ráda, protože mít tohle s kým řešit se vcelku hodí :) Ty boty jsou úžasné!!! Miluju gladiátorky. A shodou okolností můj fialkový lak taky dneska došel, takže jdu lakovat a zítra odfotím :) měj se krásně krásko :)

  Like

 5. Tenhle typ šátku je vážně nesmrtelný, strašně se mi líbí. Botičky samozřejmě též úžasné, na noze vypadají hrozně dobře.

  Like

 6. naše kvalitné fotky a inteligentné výrazy :D a samozrejme že zopakujeme-najbližšie v sobotu :D…inak ja som už mala v škole šatku :D strááášny úspech som s ňom mala :D ale no nevadí hlavne že nám sa páči…topánočky krásne,lak perfektný no zase raz si dobre pokúpila :D

  Klára: áno áno to som ja :D

  Lucia

  Like

 7. Mňa moji kamaráti tiež už odhalili, ale v pohode. :) Tak si aspoň našla ďalšiu spriaznenú dušu v blogovaní ;) Nice.
  Inak, chcela som to už dávno napísať, ale na fotkách si veľmi zlatá. Neviem, ale srší z teba taká pohoda a vždy keď som zamračená a pozriem si tvoj blog, internet zatváram s úsmevom. :D Musela som to napísať. :)

  Pekný deň.

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s