STRIPES ARE EVERY WHERE


Hey! Dnes som mala celkom náročný deň , ktorého hlavnou náplňou bola (ako som už spomínala) angličtina. Oh yes, dnes som mala prosím pekne písomnú časť štátnice. Viem že na to možno nevyzerám, mám 16 a robila som to na výnimku ale takých nás bolo dosť. Tak teraz mi už len zostáva dúfať že som to dala. Oficiálne výsledky budem mať 19-teho. Ale prevdupovediac mám z toho celkom dobrý feeling, tak dúfam že zdanie nekalme=)

No a samozrejme že za takúto namáhavu činnosť sa treba aj náležite odmeniť. Tak som hneď po návrate domov skočila do obchodu a uchmatla som si krásne leopardie balerínky. (nejako veľmi sa mi začína páčiť tento vzor… a to som ho v minulosti nemala rada a považovala za ´lacný´..no bola som malá a sprostá..čo si budeme hovoriť =)

By the way toto nie su fotky mojho dnešného outfitu. Sú asi tak dva týždne staré a ešte som nemala príležitosť vám ich ukázať. So here you are. Keďže momentálne nemám foťák (ocino ho na niečo potreboval…musím si ho už ísť vypýtať) tak sa musíte uspokojiť s týmto.

A ešte mám takýchto es v rukáve viac…tak sa môžte tešiť =)

No tak čo to mám vlastne na sebe? Moja obľúbená košeľa(blúzka? doteraz nevidím rozdiel) kupovaná tak dva (alebo už aj tri?) roky dozadu v Taliansku na dovolenke. Musím povedať že to bola naozaj vydarená kúpa. Doteraz ma neomrzela…a teraz je dokonca námornícky štýl trendový=) Zasa som sa trafila!! =)

Ale chcem sa vám pochvaliť s týmito riflami. Normálne som ich kúpila v sekáči za 2 eurá!! Z tohto nákupu som mala naozaj veľkú radosť. Myslím si že mi aj dobre sedia…to bolo radosti za 2 eurá=)

No a na záver iba také little warning. Na fotkách nemám židen make-up, špirálu proste nič. Nejako som na to v ten deň úplne zabudla =) Ale vážne…no potom som sa cítila trošku nesvoja…
Ide o tú prirodzenú krásu…viete ako=)) (asi preto iba jedna fotka aj s ksichtom)


Advertisement

13 thoughts on “STRIPES ARE EVERY WHERE

  1. Ale rebeka :)! myslela som si že aj ty máš nejaký blog a ako vidím nemýlila som sa… :)) ide ti to super! a ten outfit, no proste úžas! katka z LM :))

    Like

  2. Mašlí na kabelce jsi mi připomněla, že se mi vypařil plán sehnat si fialovou (nebo taky růžovou?) saténovou stužku na svou černou a moc obyčejnou tašku.
    Tak díky, díky:)

    Pěkný den.

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s