I´VE GOT IT

Zdravím!! No čo?? ako sa máte?? Ako vám dopadlo vysvedčko?? U mňa v pohode aj keď mohlo by byť aj lepšie ( nebojte na konci roka sa posnažím =))

Ako môžte vidieť na fotkách ešte stále tu máme zimu aj keď fotky sú z piatka a odvtedy sa už otepľuje takže na chodníkoch a všade je taká tá neviem-ako-to-slušne-nazvať kašovitá hmota..viete čo myslím nie?? tá člapkanica=) čo je ešte horšie. Takže keď chcete prejsť dva metre ste v snehu po kolená, máte mokro v topánkach a ešte k tomu sa idete aj zabiť pretože všetko sa neuveriteľne šmýka. No nádhera čo vám budem hovoriť.

Presne takéto počasie neznášam zo všetkého najviac. Sneží?? V pohode. Mrzne?? Aj to sa dá prežiť. Ale to čo vidím keď sa pozriem von z okna je niečo strašné.

Asi sa budem musieť uložiť na neskorý zimný spánok a zobudiť sa až keď bude pekne sucho a slnečno. Kto ide so mnou do postele?? (tak to je iná výzva…som zvedavá kto sa odváži…nebojte mám pekné pyžamo=))

Všímate si že sa tento blog pomaly ale iste na blog o počasí. Asi si dám nejaký slogan v znení ´´Čerstvé meteorologické novinky od informovanej Rebinky!! ´´
Zatrhnite mi to niekto. Prosíím!! Sľubujem že už o počasí písať nebudem. Aj keď ono to je taká vďačná téma =))

Ako som už spomínala outfit je fotený v piatok cestou zo školy, keď som si v taške hrdo niesla ten ´dôležitý´papier. A inak nevšímajte si moje rukavice. Som si vedomá toho že sa mi absolútne nehodia ale tie druhé také čierne s farebnými prúžkami (uvidíte neskôr)som požičala kamoške. Ale bola mi zima na ruky tak čo už =))A moje nové snehule. Musím povedať, že žiadna iná obuv sa do tohto počasia veľmi nehodí. Viem že nie sú úplne dokonalé ale je mi v nich teplo a mám ich celkom rada. To predsa musí stačiť nie??
Menší umelecký pokus, ktorý nedopadol podľa mojich predstáv, ale môžem ja za to že ten sneh vôbec nespolupracoval !!


A ako už naznačuje aj názov pre tú sukňu som sa predsa MUSELA vrátiť. A keďže v ten deň sme dostali vysvedčko, naskytla sa mi super príležitosť odmeniť sa (ale som si istá, že aj keby to vysvedčko nebolo vrátim sa pre ňu aj tak=)) A mali poslednú v mojom čísle, to je osud=))

A čo vy?? Obdarovali ste sa tiež nejako???

Lúčim sa a idem si ešte užiť ten zajtrajší AŽ JEDEN deň prázdnin (možno sa ozvem…tak sa môžte tešiť) Aj keď moje vyhliadky nie sú bohvieaké. Nechápem tých učiteľov. Veď práve skončil prvý polrok a my už hneď musíme mať známky do toho druhého. Tento týždeň už mám dosť nabitý=) Takže teoreticky by som sa mala zajtra učiť. Teoreticky.

Prečo polročné prázdniny netrvajú pol roka?? Veď už samotný názov klame…

Poriadne si to užite!!

Praje vám to Reb s červeným nosom ako Rudolf, ktorý ste si dúfam nevšimli aj keď nespochybňujem vaše pozorovacie znalosti a viem že je je neprehliadnuteľný=))

3 thoughts on “I´VE GOT IT

 1. nepis uz o pociasi!!

  (zakazala som ti to..spokojna?:DD)

  u nas zatial člapkanica nie je…len je straasne vela snehu,ale člapkanica nikde..(zatial)
  som rada,ze si sa po tu suknu vratila,ved predsa treba sa odmenit po polrocnom snazeni..nie?

  paci sa mi tvoja kabela a tiez maslicka na kabate:)

  Like

 2. U nás se už teda naštěstí počasí projevuje trochu víc přátelsky než minulí týden ale pořád ten mokrej sníh tady prostě je!:D….na fotkách ti to moc sluší a umělecké dílo je moc pěkné:)!

  Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s