WHO THE F*** IS CHANEL??

Zdravím!! Po nejakom tom čase som tu opäť. To predošlé jarné nadšenie bohužiaľ už trochu vyprchalo pretože znova sa začalo ochladzovať (nechápem) A z dosť veľkej časti aj preto, že už NEMÁM prázdniny (mne ten pohodový režim táák vyhovoval)

Nechcem sa vyhovárať na školu a iné povinnosti , ktorých je momentálne habadej (a nie,že tento týždeň by bol nebol zabijak ,ale neviem ako nazvem ten následujúci=))

Normálne by sa mi niekedy zišiel stroj času. Pretočím a týždeň za nami – to by sa mi momentálne dosť hodilo. Ale keďže je nie som žiadny technický typ ani nič podobné, o niečom takom môžem iba snívať. Iba že by mi niekto podaroval tú zázračnú mašinku…ak máte nejakú ponuku nahláste sa…dobrovoľne urobím aj pokusného králika=)


Ale o inom som chcela. Pôvodným zámerom tohto článku predstaviť vám svoje nové ´chanel´ sačko. Kúpila som ho neuveriteľne lacno ( stálo ma jednu päťdesiatinu..áno čítate správne 1/50 …pôvodnej ceny!!)a páči sa mi. Viem že je také ´dospelé´ale ja si v ňom tak nepripadám=) . Je veľmi pohodlné a musím uznať že sa mi vážne páči. Jasné že to nie je všetkých cup of tea. But I like it=)Advertisement

7 thoughts on “WHO THE F*** IS CHANEL??

  1. i like it toooo! sluší ti to…
    polobotky z háemka jsem si nakonec nekoupila,ale bylo to jenom protože už sem u sebe nemela peníze..ehm…
    ale přístí týden jedu asi zas do brna,takze si je koupím….těším se:)

    Like

Napíš komentár

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s